גלית סיון

galitSמורה ומחנכת. מלווה תהליכי התפתחות בדרך הטרילותרפיה. בעלת תואר ראשון בחינוך והוראה, תואר שני בייעוץ חינוכי ובוגרת לימודי אימון באונ' בר אילן.

במפגשי עם הטרילותרפיה הוזמנתי להתבונן  ב"רווח שבין המחשבות" אותו מרחב עלום וחמקמק. המחשבות תמיד היו שם, לטוב ולרע, משוחחות איתי, מתלבטות, מגדילות מקטינות, מבקרות, שופטות, אך מעולם לא עצרתי להתבונן ולשוחח עמן חזרה.

מחשבותיי ואני היינו אחד, עד היום בו התיישבתי ל "יום הורים" פרטי בתוכי עם שני ילדיי הפנימיים מיצריי המחשבות: הראש והרגש. ההקשבה פנימה וההתוודעות אליהם הייתה רגע נדיר עבורי. מה שהורגלתי עד אז היה לדבר עליהם, אך בהפרדה ובהקשבה לכל אחד מהם בנפרד, נוצר שיח איתם, קולם נשמע  וגם קולי – הרגשתי שהתעוררתי. האמפטיה שהייתה לי לילדי, אל בן זוגי, תלמידי, חבריי ועמיתים לעבודה, נדרשה הפעם פנימה, והבנתי שכל התכונות בהן התפארתי כלפי חוץ לא נוצלו בקשר הפנימי שלי, עם הראש והרגש. ההקשבה, ההבנה של מה עובר עליהם, מה הם חשים, מי הם, הזיכרונות שלהם, הכעסים, מאזני הכוחות ומאבקי השליטה בניהם, עולם שלם שזקוק רק לי. אז.. הכרנו, הקשבנו, בכינו, צחקנו, סלחנו והשאר.. הוא כאן ועכשיו, ההווה שלי, אני בבית.

ההצצה אל "הרווח שבין המחשבות" פתאום אפשרית. נעים שם, שליו, אני מרגישה שם שאני האני הכי עמוק שלי.  רגע פליאה מתוק זה מלווה אותי בכל מסעי בטרילותרפיה.

ליצירת קשר: 052-8674619