הנחייה אישית

עדי שרון | הוד השרון

מדריכת טרילותרפיה מוסמכת, בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית עם התמחות וניסיון של 27 שנים באבחון וטיפול במבוגרים ובני נוער. בעלת ניסיון טיפולי רב בהעצמה של נשים וגברים, התמודדות עם מצבי משבר, דיכאון ומערכות יחסים מורכבות.

9 שנים מגשרת מוסמכת מטעם הנהלת בתי המשפט עם התמחות בגישורים בהם מערכות היחסים מורכבות, בסכסוכים בתחום דיני חוזים, ובעסקים.

לפני שנים רבות נחשפתי לתורות המזרח ומאז ועד היום אני משלבת אותן בחיי היומיום. התובנות המעמיקות בשילוב הניסיון הרב שצברתי בהתמודדות עם מורכבויות החיים יצרו ארגז כלים אותו אני מעוניינת להעביר ולשתף עמך.

בטרילותרפיה לומדים כלי מהפכני ומשוכלל על פיו יוצרים הפרדה בין מרכיבי התודעה – הראש והרגש, ובמקום שיפעלו באופן לא מודע כשני וקטורים הנעים במסלולים מנוגדים, מעוררים את האמצע –”האני” האמיתי, אשר מגשר בין הראש והרגש ומנהיג אותם כצוות מסונכרן בתנועה הרמונית.

עוררות "האני" מהאמצע מייצרת שקט, איזון, ירידה בסולם הסבל, מנהיגות פנימית וניווט החיים מבחירה. כל אלו מעלים גם את ההסתברות לפתרונות יצירתיים וחכמים במצבים מורכבים. בטרילותרפיה השילוב בין תורות המזרח עם הפסיכולוגיה המודרנית מאפשרים להבין את ההטבעות המנהלות את חיינו, לפרוץ את גבולות המחסומים המעכבים, להציב מטרות אישיות ולחתור למימושן.

לימוד הטרילותרפיה פותח צוהר למסע פנימי עמוק, יישומי ומרתק עם העלאת דרגות החופש.

עדי שרון
ליצירת קשר: 0506225296 [email protected]

שיטת הטרילותרפיה

דילוג לתוכן