הנחייה אישית

פלינה יעקוב | ראשון לציון וחבצלת השרון

להכיר את המערכת היחסים הפנימית שבנו ולהתחיל לחיות חיים מלאים בהבנה, בקבלה, בהתבוננות ובאהבה עצמית, שמפזרים אור לכל הסובבים אותנו ולא משנה באיזה שלב בחיים אנחנו נמצאים. כל פן בחיינו אותו נרצה לשנות מתחיל בתוכנו, מתקיעות במערכות יחסים, דיכאון, התבודדות, חיפוש אחר הייעוד ועד ליצירת שפע כלכלי.
גילוי עצמי הוא מסע הכרחי עבורנו, במיוחד כי לכל אחד מאיתנו יש מתנה להעניק לעולם.
הטרילותרפיה היא דרך לעשיית סדר בבית הפנימי שלנו תוך הכרת עולמנו הפנימי והרצון להעניק לעצמנו מאנרגיית האהבה האין סופית כדי לחיות בשלווה, איזון ומתוך אהבה.

לאחר התגוררות ממושכת בארה”ב וטיול ארוך החלטתי שהגיע הזמן לחזור לארץ ולהתחיל ללמוד משהו, לא ידעתי מה, רק ידעתי שברצוני ללמוד. הרגשתי שלא משנה איפה הייתי בעולם ומי היה לצידי, משהו תמיד הרגיש לי חסר. רציתי להכיר את עצמי ואת כוחות היקום, במיוחד אחרי שהבנתי שכל מה שקרה בחיי אני הבאתי אל עצמי… כן זה לא קל להבין זאת וההחלטה לעשות שינוי גם היא לא קלה אך כשהרצון לשינוי חזק הכל אפשרי. רציתי להיות מאושרת. כולנו רוצים להיות מאושרים.
את השם ניסים אמון וטרילותרפיה הכרתי בעקבות סדרה של “צירופי מקרים” ומיד ידעתי שזה מה שאני רוצה ללמוד. שיעורי הטרילותרפיה ריכזו את כל הידע במקום אחד והעניקו לי שפה קלילה ופשוטה לשימוש ומהר מאד כל הסובבים אותי הבחינו בשינוי העוצמתי שעברתי ובמיוחד אני. למדתי לחייך, למדתי מהי אהבה והפכתי להיות החברה הטובה ביותר של עצמי.
תרגול המדיטציה, לימודי השיעורים וההתמסרות המלאה לתרגילים שמשחררים את הרגשות שבנו עושים את עבודתם כמו קסם. הענקתי לעצמי מתנה ואני יותר ממזמינה אותכם להעניק אותה גם לעצמכם, פשוט כי מגיע לכם להיות מאושרים.
מדריכה ומלווה דרך טרילותרפיה לגילוי עצמי, איזון, בטחון עצמי והערכה עצמית בדגש על עבודה עם נשים צעירות.

ליצירת קשר: [email protected] 054-7432037

דילוג לתוכן