הנחייה אישית

קארין עזריאלי | כפר סבא

מורה ומטפלת. מלווה אנשים בתהליכי מודעות, ריפוי והעצמה דרך יוגה, טרילותרפיה, מדיטציה, קלפי מודעות וטיפולים אנרגטיים.

הגוף, הנפש והרוח מדברים איתנו ומראים לנו את הדרך כל הזמן. יחד נלמד להקשיב להם, ובאמצעותם להתמודד עם אתגרי החיים מתוך מודעות, לקיחת אחריות ושקט פנימי, על מנת לחיות חיים שאוהבים.
המסע מתאים לכל מי שחווה בחייו תקיעות, חוסר הגשמה עצמית, משבר וחיפוש עצמי. בעלת ניסיון גם במצבים של חרדות, דכאון, אלרגיות, מחלות כרוניות, וכאבים כרוניים.

המפגש הראשון שלי עם חכמת המזרח היה מפגש עם היוגה בשנת 1997 בהיותי בת 24 בלבד. מה שהוביל למהפך הראשון בחיי. אחרי 9 שנים בהם לימדתי יוגה, נישאתי וילדתי 3 ילדים הגעתי ללימודי טרילותרפיה אצל ניסים אמון. הייתי בקונפליקט בין הרצון להיות אמא במשרה מלאה לשלושה קטנטנים וללדת עוד ילדים ובין הרצון להגשים את השליחות שלי כמורה ליוגה. עדיין לא ידעתי על הרצון הסמוי לטפל. בסיום הלימודים היה לי כבר חזון לשלב את היוגה והטרילותרפיה במסע דרך הגוף, הנפש והרוח, דרך תנועה ותודעה.
לפני עשר שנים התחלתי ללוות אנשים באופן פרטני ולבנות את השילוב הזה, בדרך הוספתי עוד כלים מרחיבי תודעה כמו תטא הילינג, טיפולים אנרגטים, קלפים, שיחזור גלגולים, וקריסטל סאונד הילינג. אני ממשיכה ללמוד ולהתפתח על פי הקריאה של נשמתי כדי לעזור לכמה שיותר אנשים לחיות חיים מלאי משמעות על ידי החיבור בין הרוח והחומר.

צרו קשר: 0543334345 [email protected]

דילוג לתוכן