הדרכה וליווי אישי

לימור וייס | פתח תקווה

מדריכת טרילותרפיה מוסמכת. מתמחה בהתמודדות עם משברים ואתגרים במערכות יחסים.
אני מזמינה אתכם לעבור איתי מסע מיוחד וללמוד שפה חדשה שפונה לכל חלקי הנפש, לא רק אל הראש המנהל, הרציני והקפדן, יש בתוכנו עוד חלקים שעלינו להקשיב להם, להעיר אותם ולתת להם במה.
רק כאשר כולם יהיו חופשיים, חיוביים ואופטימיים, רגועים ושלווים, רק אז מתחיל השינוי האמיתי. משם מתחילים לממש את המתנות שהחיים הניחו לפתחנו ולא יכולנו לזהותם, משום שהיינו עסוקים בלרחם על עצמנו.

בשיטת הטרילותרפיה, נלמד כלים חדשים להעלאת רמת המודעות והרחבת הראייה, נפתח יכולת לעשות זום-אאוט על הסרט של חיינו ממעוף הציפור, נלמד להיות הקברניט שמשיט את ספינת החיים, לקחת אחריות וליצור מציאות חיים של שלום ואהבה, איזון והגשמה.

אני נשואה באושר ואימא ל-3 ילדים בוגרים ואהובים.
אחרי 25 שנות קריירה בתפקיד קריאטיבי וניהולי בחרתי לעשות שינוי משמעותי, לממש חלום ישן ולחיות מתוך תחושת שליחות. ויתרתי על מעמד, סטטוס יוקרתי, תפקיד יצירתי, יכולת השפעה, תנאים ונוחות, אך גם על חוסר סיפוק, תחושת מיצוי, תקיעות, תשישות ושחיקה בשנים האחרונות בתפקיד.
לא לאומץ לב נזקקתי, אלא ליכולת הקשבה לקולות שבתוכי, ללמוד מה עיצב אותם להיות האישיות הייחודית שלי, להתמודד עם הפחדים, הספקות והאמונות שהם יצרו ולצאת לחופשי.
את הבחירה הזו ואחרות יכולתי לעשות רק אחרי שהיו לי המודעות והכלים הנכונים.

הטרילותרפיה היא מתנה שנתתי לעצמי ולמשפחתי, היא משפיעה על ההוויה הפנימית שלנו ולכן גם על כל מי שסביבנו וזה ניכר בעיקר בזוגיות, בהורות ובכל שאר מערכות היחסים שלנו.
מרגע שהבנתי כי ניתן לחיות את החיים מתוך נוכחות מודעת ומלאה לרגע הזה, חיים מתוך זרימה עם טבע החיים, גמישות מחשבתית, תחושת הודיה, אהבה ונתינה ללא תנאים.
גיליתי את השקט שבפנים, כי רק כשיש אחדות פנימית – המיטב שבנו יוצא החוצה.

ליצירת קשר: 052-6068719 [email protected]