הנחייה אישית

מיכל רפואה | ירושלים

שמי מיכל רפואה (ניסים אומר: “אַתְּ מֵיכַל שֶׁל רְפוּאָה”), מדריכת טרילותרפיה ומעגלי חכמת המזרח, מלווה אנשים שמחפשים את תשובה לשאלה מדוע דברים לא מסתדרים להם בחיים כמו שהם רוצים – ואיך לזמן את המציאות שהם רוצים. אני מלווה אנשים לשקט פנימי, אהבה עצמית והגשמת חלומות בקליניקה קסומה בטבע.
אני מאמינה שכל אחד/ת שמגיע אליי, גם הוא/יא כמוני זקוקים לתשובות בחיים, ולמציאות מאושרת.
מתוך שליחות גדולה וראיית האחר, אני מזמינה אותך למפגשים אישיים בקליניקה קסומה טבולה בטבע מסביב לתהליך קצר, ממוקד, מלא בהכלה ותובנות ויצירת שינוי מהותי בחיים.
אני רוצה לעזור שגם אתם תצליחו, שגם אתם תבינו סוף סוף מה מנע ממך עד היום להשיג את החיים שרצית. המנטרה שלי בחיים היא: “נקודת התצפית קובעת את הנוף”.

במהלך עשרים שנה עסקתי בתחום של ניהול, הקמת והפקת אירועים, כנסים, ימי גיבוש ומלונאות, תוך כדי מסע של למידה, התנסות וחקירה פנימית בעולם הרוח, הסדנאות השונות, צמיחה והעצמה רבה שיש לעולם הרחב הזה להציע לנו.
בחמש שנים האחרונות אני חיה את חיי בעולם הטרילותרפיה ראשית כתלמידה של זן מאסטר ניסים אמון, לאחר מכן כמדריכה, והיום כראש צוות בלימודי הטרילותרפיה וחלק מצוות ההדרכה.
אני מומחית בעבודה עם א.נשים שכל החיים לא מצליחים להבין מה לא בסדר אצלם, שלא מצליחים לייצר את המציאות שהם רוצים. זאת הייתה המציאות שלי במשך 40 שנה עד שגיליתי שהסיבה האמיתית היא חרם שעברתי בילדות, שזה בעצם מה ששיבש לי את החיים, וגרם לי באופן לא מודע להמשיך להחרים את עצמי מכל דבר טוב שיכול היה לקרות לי.
במשך 30 שנה הסתובבתי עם השאלה “מה דפוק אצלי?” מדוע אני לא מצליחה להשיג את מה שאני רוצה, וכיצד לייצר את המציאות שאני חולמת עליה?
אחרי המון תהליכים, לימודים, קורסים וסדנאות שעברתי בעצמי, אפילו הגעתי עד לוויילס הרחוקה באנגליה לשבוע של חקירה פנימית מטורפת שכללה גם הליכה על גחלים בוערות. סנפלינג טיפוס על צוק בגובה 60 מטר, וקפיצה למי האוקיינוס מגובה של 20 מטר. חשבתי שבאמת הכל אפשרי, אבל עדיין שום דבר לא סיפק לי את התשובה שכל-כך חיפשתי, עד שלפני חמש שנים הגעתי לסדנת “סוד האושר” עם ניסים, ושם קיבלתי תשובה לשאלה שהסתובבתי איתה רוב חיי. שם נפלו לי כל האסימונים וקיבלתי את התשובות שחיפשתי.

בזכות הטרילותרפיה למדתי לאהוב את עצמי אחרי המון שנים בהן ראיתי במראה מישהי אחרת לגמרי. למדתי שאני יכולה להגשים את כל החלומות שלי ושהשמיים הם הגבול, וזאת לא סתם קלישאה. מאז אני מלווה א.נשים רבים למצוא את התשובות לשאלות שלהם ולהשיג את המציאות שתמיד חלמו עליה.
בתהליך מיוחד נמצא יחד את התשובות לשאלות שמסתובבות אצלך הרבה זמן. נמצא את המקומות שלא נותנים לך להצליח בחיים, שלא נותנים לך לישון בלילה. שלא נותנים לך שקט נפשי. בואו לעשות סדר בחיים בקליניקה קסומה בטבע.

טלפון: 050-5585377
כתובת מייל: [email protected]

דילוג לתוכן