הנחייה אישית

רוני גודר | בית קשת

מלווה תהליכי התפתחות אישית, החלמה והגשמה.

את דרכי המקצועית התחלתי בלימודי תואר בהתאם לציפיות הסביבה והחברה שטעיתי לחשוב שהיו אלה שאיפותיי שלי. לא הייתי מאושרת וקול פנימי סיפר לי שהחיים יכולים להיות הרבה יותר מספקים עבורי. הקול הזה הוציא אותי למסע שנמשך כמעט שני עשורים. מסע מופלא ומאתגר של גדילה והתפתחות יחד עם התמודדות, ריפוי וחזרה הביתה אל הבית שלי בתוך עצמי.

עברתי הכשרות שונות ומגוונות החל מתואר במשפטים ועד לרייקי ותטא הילינג, עבדתי כצלמת ועורכת קולנוע תיעודי, יזמתי פרויקטים חברתיים גדולים עד שבסופו של דבר הגעתי אל המקום המדויק והנכון ביותר עבורי ובו אני זוכה ללוות אנשים בתהליכי צמיחה והחלמה דרך הטרילותרפיה ובשילוב כלים מעוד עולמות ובניהם NLP, דמיון מודרך וכלים נוספים מהמזרח ומהמערב. בנוסף אני מנחה סדנאות סוף שבוע להתפתחות אישית בתחום הזוגיות, סדנאות המיועדות לכל אלו המבקשים לפתוח דלת בחייהם לאהבה.

הטרילותרפיה היא בעיניי שפה, כלי ודרך חיים. היא פורצת דרך ביכולת שלה לאפשר צמיחה מתוך המקומות הקשים, המתסכלים, הכואבים, המקומות הכי תקועים שלנו. היא מלמדת אותנו להכיר את עצמנו באופן אחר, עמוק ובהיר יותר, נקי מ"רעשי רקע". ההיכרות המעמיקה הזו עם האני הפנימי מביאה המון שקט ומאפשרת בחירות מדויקות יותר – בחירות מקצועיות, רומנטיות, חברתיות או אחרות, הן הופכות להיות פשוטות, מהלך טבעי של החיים.

אני מאמינה שהמתנה שזכיתי בה בחיים האלו היא היכולת להקשיב באמת ומתוך ההקשבה הזאת – לעזור לאנשים למצוא את דרכם הייחודית, את הקול הפנימי האותנטי והמדויק ביותר. להסיר את החסמים, להעז, להחלים ולהירפא ובסופו של דבר לממש את הזכות הטבעית שנולדנו איתה – לחיות חיים מלאים בסיפוק, שלווה, הגשמה ואהבה – לעצמנו ולסביבה.

אני כאן כדי לצייד אתכם בכלים לדרך, לתמוך במסע האישי שלכם ולעזור לכם להגיע אל המקום שבו תרצו להיות.
מקבלת למפגשים בקליניקה נעימה בבית קשת שם אני חיה עם בן זוגי וילדינו.

ליצירת קשר:
טלפון : 0549100400
דוא"ל : [email protected]
אתר : www.free2love.co.il

דילוג לתוכן