הנחייה אישית

שגית אטלס | השרון

תלמידה ומורה בדרך הזן והטרילותרפיה. מתרגלת מזה 8 שנים. מנחת סדנאות הורים "איך לדבר כך שהילדים יקשיבו". בוגרת אקדמיה לאומנות ה"Beauxarts" בצרפת. מעצבת אפליקציות. גולשת גלים. חיה עם בעל שני ילדים שני חתולים כלבה וארנב.

סקרנית ותלמידה נצחית של נפש האדם והתודעה. מאמינה שהחופש קיים בתוכנו מאז ומעולם. בכולנו אהבה וחמלה. המפגש עם המורה שלי ניסים אמון, נתן לי את הכלים להתבוננות ומודעות והקשבה. גיליתי שמי שמנהל אותי הוא לא אני אלא המחשבות שלי והרגשות שלי, שלרוב היו דאוגות ביקורתיות ומאשימות. המדיטציה פתחה בפני את עולם התודעה האינסופית. למדתי לקחת אחריות מלאה על כל מה שקורה לי בחיי, להפסיק להאשים ולייצר מציאות חדשה. גיליתי שאין שאלות במקום של השקט והאהבה. התשובות הן אצלנו. הכל משתנה כל הזמן. כמו הטבע, הטאו, פשוט. הרגע הזה מביא חיות ואהבה… למדתי לשחרר את העקרונות והחוקים המגבילים.

בעזרת האהבה אזרתי אומץ להסתכל לפחד בעיניים… למדתי לנשום לתוך כל תחושה ולראות אותה מתפוגגת. חזרתי לבסיס, לסמוך על העולם ועל עצמי. הכל בסדר. שלווה. זוהי עבודה אינסופית שהופכת מרתקת יותר ויותר כל רגע. וזה אפשרי. יש אנשים שחיים ככה מבלי לעבור לימודים, והלב שלהם תמיד פתוח. אצל רובינו הוא נסגר מפחד וכאב באיזשהו שלב בחיים. מודה מעומק לבי על הזכות ללמוד וללמד וללוות אנשים בעזרת הכלי שפיתח ניסים, הטרילותרפיה. צריך רק לפתוח את הלב. לא לפחד. להתעורר לחיים הנפלאים האלה.

ליצירת קשר: 0543094777 [email protected]

דילוג לתוכן