הנחייה אישית

שירלי עוקב | כפר עזה

מורה לטרילותרפיה. נשואה ואם לשני בנים, גרה בקיבוץ כפר-עזה. בעלת קליניקה פרטית למעלה מעשר שנים. מטפלת הוליסטית על-פי שיטת אלבאום. מדריכת תנועה בגני ילדים. מנחת סדנאות לציור מנדלות.

בשנים האחרונות יצאתי למסע של תנועה אל הרגשות המודחקים, המודעים והלא-מודעים. מסע של התבוננות פנימה, קילוף ושחרור שכבות ומטענים רגשיים מהעבר ומהווה. חוויה מעצימה זו אפשרה לי לחשוף כישורים שלא הייתי מודעת להם, להשתחרר מדפוסים ואמונות מיותרים והכי חשוב להיות יותר מחוברת ואותנטית לעצמי. שיטת אלבאום שלמדתי לפני כעשור, חיברה אותי לתחושות הגוף, ליכולת לשחרר מתחים, חוויות וחסימות שהצטברו בגוף במרוצת השנים.

שיטת הטרילותרפיה סייעה לי להקשיב גם לדיאלוג שבין הראש והרגש ולנסות להשכין שלום בניהם. הגילוי המסעיר ביותר היה ברגע שהבנתי ש”אני” זה לא הם…. וזו הייתה הנקודה המשמעותית ביותר מבחינתי בשנים האחרונות. “אני” – היא לא המחשבות ולא הרגשות שלי…. “אני” זו ששולטת עליהם ולא להיפך. ברגע שמרגישים זאת באמת, יש שקט. שקט אמיתי.

אחרי המסע המופלא שלי כאדם פרטי וכמטפלת, יצרתי שפה חדשה המשלבת בין התחומים השונים שלמדתי, הכלים שרכשתי והניסיון שצברתי. המוטו שלי כמנחה: “אי אפשר ללמד אדם מאומה – אפשר רק לעזור לו לגלות את מה שבתוכו” (גלילאו גליליי).

ליצירת קשר: 0502834388 [email protected]

דילוג לתוכן