הדרכה וליווי אישי

ורד לוי-ברזילי | נתניה

אני מלווה אנשים לחיים שמחים, לירידה בסולם הסבל, לקיום בתחושה שהכל בסדר, עכשיו.
מדריכת טרילותרפיה מוסמכת, תלמידה של ניסים אמון, מדברת, חיה ונושמת טרילותרפיה 13 שנים. בוגרת ילדות כואבת, טראומות בגוף ובנפש, ומסע ריפוי עצמי בן עשרות שנים.
בת 58, חיה מול הים של נתניה עם האיש שלי, מאוהבת בו, בים, בטבע, בחיות, באנשים, בילדים, בחיים. סופרת, עורכת, עיתונאית לשעבר במוסף הארץ.
מזה 40 שנה, תלמידה עצמאית מסורה של הנפש והרוח, וחוקרת נלהבת של העולם הפנימי. המפגש עם המורה שלי, ניסים, ב-2005, החזיר אותי אל עצמי; בפברואר קר, בסדנת לילה ב”זמן מדבר” על המצוק של ערד, קיבלתי תזכורת ואישור לדברים שידעתי כשהייתי קטנה ושכחתי: החיים הם הרפתקה, הם שינוי תמידי; מותר ליהנות, כיף להיות וכיף לעשות; הכל בסדר – לא פעם, בעתיד, כבר עכשיו; אהבה, חמלה ולב פתוח הם הדברים היחידים החשובים באמת; חזרתי מהמדבר אדם אחר.

בלילה ההוא עליתי מדרגה אחת גדולה במסע לקיחת האחריות על חיי. הבאתי לסיום מסלולי סבל וכאב מן העבר, שרדפו אותי.
חזרתי לרקוד את החיים…
עבודת המודעות והניסיון לחיות לאורה מתחדשים מדי בוקר. כל יום נושא קריאה מחודשת לעבור דרך הקירות שהראש הקים ובנה.
כל בוקר זורחת הזדמנות חדשה לחוות את הקסם שטמון בפתיחת הלב, את שמחת הגילוי של הדברים, את הרטט העדין הסמוי שמזכיר לנו כמה מופלאים החיים האלה.

מודה בלבי ליקום על שהפגיש אותי עם ניסים. מודה על הזכות שנפלה בחלקי עכשיו ללוות אנשים ולסייע להם לעבור את הדרך אל הגן הנעלם שלהם. הדרך הפשוטה של הזן, של הטאו, של הטרילותרפיה. דרך עתיקה וקסומה שיש בה רק שלושה משפטים קצרים לשנן: החיים יפים, מותר ליהנות, הכל בסדר.
ב-2016 יצא לאור ספר הילדים “הכל בסדר” שכתבתי יחד ניסים אמון – ספר שמעביר טרילותרפיה לילדים, מחבר אותם לאמצע שלהם, מסייע בהרגעתם ובהכנתם לשינה טובה ושלווה.

ליצירת קשר [email protected] 050-4508378